Špindlerovská spojka

Jako součást hlavní tepny Špindlerova Mlýna nás od náměstí dělí jen 80 metrů a k lanovce do Svatého Petra je to jen o malý kousek dál. Nabízíme to nejlepší z obou světů, zkrátka ideální místo pro milovníky hor. Sportovní výkony necháváme na vás, cestu k nim ale máte jako na dlani. Aby taky ne, na čtyřsedačku do Svatého Petra je to pouhých 200 metrů a k lanovce na Medvědín pěšky ještě blíž. Pokud se raději držíte při zemi, Špindl skibus vás v rámci areálů sveze zdarma přímo od hotelu. A když spadne poslední kotva, v epicentru lyžařského dění už to žije. Náměstí je rájem apres-ski a láká obchody, kavárnami a wellness. Nechybí info centrum, směnárny, či bankomaty a hlavně, vyhlášená noční zábava.

Výletění po celý rok

Krkonošské turistiky není nikdy dost! Na zastávku autobusu k česko-polské hranici je to doslova pár kroků, a tak si u nás přírodní krásy užijete po celý rok. Nechte se dovézt na výchozí bod pro horské tůry po hřebenech Krkonoš. Sněžka, Labská bouda nebo pramen Labe, ale hlavně - panoramata jsou nadosah. Kocháte se krajinkou raději z okna? Nedaleký výletní vláček vám vždy přibrzdí. Tak si naskočte!

Pro lyžaře i výletníky

Nabízíme kvalitní a pohodlné ubytování pro příznivce všech horských sportů. Ať už jste rodina s dětmi, parta přátel nebo dvojice, u nás si každý najde to své. A protože víme, že sportovní duch se hodí v každé profesi, rádi zařídíme i firemní teambuilding. Na hradecký víkend či dovolenou budete dlouho vzpomínat.

Vzhůru na zasněžené svahy

K horám patří pořádná lyžovačka. Pěkně opatrně, klidně a na jistotu? Menší půjčovnu se slevou pro hotelové hosty najdete přímo za hotelem. Jezdíte radši načerno? Popojděte o 200 metrů dál a lanovka vás sveze do ráje lyží a snowboardů, areálu Svatého Petra. Využít můžete i vyhlášenou školu lyžování, na učení není nikdy příliš brzy.

Máte-li chuť vrátit se do dětství, na řadě jsou sáňky. Náš personál vám na přání zajistí nejen jejich zapůjčení, ale také odvoz na 10 km dlouhou sáňkařskou dráhu. Parádní jízda zaručena!

K dispozici jsou i kolečka - zařídíme zapůjčení horského kola nebo koloběžky. Odvoz na 10 km dlouhou dráhu z hřebenů Krkonoš do údolí zajištěn. Zajeďte si na dvou kolech do Špindlu a využijte naši 30% hotelovou slevu na zábavu v Aquaparku. A pokud vám už tělo říká ne, stačí chytit nedaleký autobus, kterým to zvládne každý.

Apres ski wellness

Pokud nezbyl čas na ranní rozcvičku, hradecké wellness centrum vás postaví na nohy. Užijte si s přáteli finskou saunu s ochlazovacím bazénkem, solnou jeskyni ve dvou nebo jen zasloužené nicnedělání ve vířivce s celou rodinou. Jako perfektní tečku doporučujeme jednu z vyhlášených masáží, kterou vám objednáme v nedalekém Aquaparku. Ať už se rozhodnete pro cokoliv odměnou vám bude klidná mysl.

Domácí jídlo chutná nejlíp

Kde je jídlo, tam je láska. Tu lyžařskou zažijete v naší krkonošské restauraci, kde si na domácí kuchyni zakládáme a vaříme hezky česky. Přijďte si pochutnat!

  • Menu nabízí krkonošské speciality, steaky i saláty a na přání i něco navíc.
  • Na čepu je Plzeňský Prazdroj, Gambrinus, černý Kozel a mícháme domácí limonády, které si v létě vychutnáte na venkovní zahrádce.
  • Dětský koutek k dispozici v jakémkoliv počasí.