Hotel Hradec ve Špindlerově Mlýně hodnocení

Nezávazná rezervace

Ubytování

Čeká na vás útulná atmosféra hotelu a v pokojích praktické vybavení i vlastní sociální zařízení. Po celou dobu ubytování si užíváte bezplatné připojení k Wi-Fi a HDMI TV se satelitními programy.

Po náročných horských radovánkách si dopřejete relaxaci svalů i mysli v hotelovém wellness nebo masáž v nedalekém Aquaparku.

Rádi vás ubytujeme každý den mezi 15. a 19. hodinou. Po předchozí domluvě možné i v jiném čase. V den odjezdu na vás nespěcháme. Pokoj opustíte až v deset ráno. Pokud si rádi přispíte a chcete si vychutnat vaši poslední horskou snídani, můžete zůstat za malý příplatek i déle.,

Hodnocení hostů

Hned při příjezdu byl personál jak na recepci tak i v restauraci milí a vstřícný, jídlo výborné, krásná lokalita, počasí vydařené a hned za hotelem ski areál.

Velice dobre misto, primo u stanice lanovky Hromovka. Velmi prijemny personal a byl schopen hned vyresit vsechny nase pozadavky a prani. Mrzi mne, ze jsme nebyli vice jak jednu noc. Pokud Spindl priste, tak urcite zde. Ja i dcera jsme byli maximalne spokojeni. Děkuji.

Ochotný personál. Dostatečně prostorné pokoje. Jak ubytování tak strava dobrá. Poloha hotelu jako výchozího bodu ve Špindlu. Autobus pro výlety po horách staví 80 metrů od hotelu. náměstí je 100 metrů, všude blízko velká spokojenost se vším.